Рішення №1013 Про відкрите звернення Мурованської сільської ради територіальної громади до урядів країн-членів НАТО, Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, послів усіх держав світу щодо необхідності закриття неб

Дата: 06.03.2022 14:10

Українською

In English

Ми, депутати Мурованської сільської ради ТГ звертаємося до вас з вимогою про невідкладне закриття неба над Україною.

24 лютого 2022 року серед ночі, коли усі громадяни України спали, ворог у особі президента Російської Федерації віддав злочинний наказ здійснити напад на суверенну Українську землю. Українці прокинулись від жахіття повітряного бомбардування своїх міст та сіл.

Вже десяту добу російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури України, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням авіації, балістичних ракет, артилерії, реактивних систем залпового вогню. Сотні мирних громадян України вже загинули.

Десять останніх днів показали, що це війна не лише проти України, але проти демократії, свободи та гуманності у всьому світі. Кожна згаяна хвилина – це смерті наших громадян, жінок і дітей, це знищені наші міста і села.

Українська держава та народ України стали жертвою імперських амбіцій тоталітарного режиму, що відродився на території Російської Федерації та загрожує цілому світу ядерною катастрофою.

Ніч на 4 березня показала, що навіть винищення жителів України – не єдина мета кровожерного режиму Путіна та Російської Федерації. Обстрілами Запорізької АЕС війська окупантів поставили під питання виживання всього людства і навіть життя власних громадян.

Напад Російської Федерації на Україну вже призвів до того, що сотні тисяч біженців прямують через кордони НАТО. Весь світ розуміє важливість закриття неба над Україною. Тепер час усім демократичним урядам, які поділяють цінності людського життя, ділом довести свої гуманістичні ідеї. Закриття неба над Україною дозволить нам зупинити просування ворога та захистити тисячі життів українців.

Від імені мільйонів українців, які з 24 лютого 2022 року сидять в укриттях та бомбосховищах, від імені тих які воюють за свободу Європи у пам’ять понад дві тисячі цивільних громадян та від всіх хто вже загинули від російського бомбардування, ми закликаємо вас закрити небо над Україною.

We, members of the Murovane village council of Territorial Community, address to you with the requirement of immediate closing of the sky over Ukraine.

On the night of February 24, 2022, when all the citizens of Ukraine were a, the enemy, represented by the President of Russian Federation, gave a criminal order to attack the sovereign Ukrainian land. Ukrainians woke up to the horror of aerial bombardment of their towns and villages.

For ten days now, Russian army has been bombardating and destroying key infrastructure facilities in Ukraine, conducting massive shelling of residential areas of Ukrainian cities and villages. They are using aircraft, ballistic missiles, artillery, and multiple rocket launchers. Hundreds of civilians of Ukraine have already died.

The last ten days have shown that this is a war not only against Ukraine, but against democracy, freedom and humanity around the world. Every minute lost leads to death of our citizens, women and children, to destruction of our cities and villages.

The Ukrainian state and the people of Ukraine have become the victim of the imperial ambitions of a totalitarian regime that has revived on the territory of Russian Federation and is threatening the whole world with a nuclear catastrophe.

The night of March 4 showed that even the extermination of Ukrainians is not the only goal of the bloodthirsty regime of Putin and the Russian Federation.  By shelling the Zaporizhzhya NPP, the occupying forces called into question the survival of all mankind and even the lives of their own citizens.

The Russian Federation's attack on Ukraine has already caused hundreds of thousands of refugees to cross NATO's borders. The whole world understands the importance of closing the sky over Ukraine. Now is the right time for all democratic governments who share the values of human life, to prove their humanistic ideas. The closure of the sky over Ukraine will allow us to stop the progress of the enemy and protect thousands of Ukrainians.

On behalf of the millions of Ukrainians, who from February 24, 2022 sit in shelter and bombproof, on behalf of those who fight for freedom of Europe in memory of more than two thousand civilians and all those who have already died because of Russian bombing, we call on you to Close the Sky over Ukraine.