Введено військовий стан!

Дата: 24.02.2022 09:27

Дорогі мешканці громади! Цього тижня ворог зняв всі маски і пішов війною проти цивілізованого світу.

Обстріли української землі і напади на українські міста продовжуються, а наше головне завдання - зберігати спокій, турбуватись про рідних і бути готовими захиститись.

Нижче публікуємо інформацію про речі, які варто мати біля себе:

На оперативній нараді у сільській раді обговорили формування територіальної оборони: вже невдовзі дамо контакти відповідальних осіб, до яких можна буде звертатись.

Якщо ви цього не зробили, перевірте стан ваших підвалів і спробуйте облаштувати його так, щоб при потребі, можна було його використати.

Якщо у вас немає підвалів і ви не зможете приєднатись до сусідів, то є кілька об’єктів, де ви зможете заховатись:

• С. Муроване:
    • Підвал школи - вулиця Січових Стрільців 41
    • Підвал новобудови церкви
  • С. Ямпіль
    • Підвал школи - вулиця Івана франка 71б

Якщо ви живете поруч з людьми, що потребують додаткової опіки - при нагоді перевірте їх становище. Органи соціального захисту нашої громади теж працюють для підтримки і забезпечення таких громадян.

Поки школи та садки не можуть приймати дітей: якщо ситуація зміниться - будемо вас повідомляти.

Варто пам‘ятати, що війна - це не лише ракетні обстріли: це диверсії, інформаційна війна.

У жодному випадку не підходьте до підозрілих об’єктів: пакетів, ящиків та іншого і повідомте представників поліції або територіалтної оборони.

Не поширюйте неперевірену інформацію, що може спричинити паніку - вірте лише офіційний каналам ЗСУ, офісу Президента

Вміст тривожної валізки:

1) Копії важливих документів у водонепроникній упаковці.

2) Кредитні карти і готівку. У вас завжди (в будь-який час) повинен бути запас грошей.

3) Дублікати ключів від будинку та авто.

4) Карта місцевості і доведений до відома всіх членів сім'ї спосіб екстреного зв'язку і місце зустрічі.

5) Пристрої зв'язку і доступу до інформації. Невеликий радіоприймач з можливістю прийому УКВ / FM діапазону.

6) Ліхтарик, а краще декілька, із запасними батарейками і лампочками для нього.

7) Компас і годинник. Купуйте водонепроникні.

8 Мультитул - багатофункціональний інструмент.

9) Ніж і топірець.

10) Сигнальні засоби (свисток, фальшфейєр).

11) Пакети для сміття ємністю 120 л. Штук п’ять. Може замінити тент, якщо розрізати.

12) Рулон широкого скотчу.

13) Блокнот і олівець.

14) Аптечка першої необхідності. Кількість ліків розрахована на надання допомоги не тільки собі, а й оточуючим:

• бинти, лейкопластир, йод, вата;

• активоване вугілля (інтоксикація);

• «Парацетамол» (жарознижувальний);

• «Супрастин» (алергія);

• «Іммодіум» (діарея);

• «Фталазол» (кишкова інфекція);

• «Альбуцид» (очні краплі);

• антибіотики в порошках.

• медичний спирт

15) Сірники (краще туристичні). Запальничка.

16) Продукти:

• 2 банки з гарною тушонкою;

• галети;

• супові пакети;

• м'ясні чи рибні консерви.

• якщо є місце: будь-яка крупа, макарони, сухі овочеві напівфабрикати.

Зберігайте спокій, про всі подальші новини будемо повідомляти за мірою можливості.