З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 21:00

Сердечно вітаю Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!  Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, рік прожитий. Він був багатим на події, виклики та випробування. Рік, що відходить у минуле, є водночас складним і визначальним для нас та для нашої Громади. У переддень Нового 2022 року та Різдва Христового хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів. Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги!

Увійдімо у Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких. Тож будьмо патріотами нашої держави, патріотами нашої громади! Бо ж ми - українці – розумні, сильні й талановиті. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива!

Щасливого всім Нового року та веселого Різдва! Господь нехай Благословить всіх Нас!

Слава Україні! Слава Мурованській громаді! Христос Рождається!

З повагою та найтеплішими побажаннями, Голова Мурованської територіальної громади Богдан Свистун.