Оголошуються громадські обговорення про присвоєння відпочинковій зоні у с. Муроване назви "Парк імені Зіновія Петруха"

Дата: 02.07.2021 10:01

31 жовтня 2021 року  виповнюється рік з дня смерті  засновника та першого Голови Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади Львівської області Зіновія Володимировича Петруха. Сільським головою, трудовим колективом Мурованської сільської ради ТГ та депутатським корпусом була висунута пропозиція про присвоєння його імені відпочинковій зоні у селі Муроване по вулиці Зоряній.

Підставами для присвоєння відпочинковій зоні с. Муроване імені Зіновія Петруха є:

• факт народження, проживання та розбудови громади Петрухом З.В.;
  • значну частину свого життя Петрух З.В. присвятив розбудові спочатку Сороки-Львівської сільської ради, а згодом і Мурованської ОТГ;
  • З. В. Петрух доклав значних зусиль до становлення та розвитку Мурованської громади, зреалізувавши величезну кількість інфраструктурних та соціально-економічних проєктів;
  • у 2015 році був одним з перших  учасників реформи децентралізації на території Пустомитівського району та впевнено відстоював самостійність громади;

Питання присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб регулюється Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» від 24 травня 2012 року № 4865-VI та Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989.

Відповідно до п. 5 ст. 3. Закону імена фізичних осіб, ювілейні та святкові дати, назви і дати історичних подій присвоюються юридичним особам та об’єктам права власності лише після проведення громадського обговорення та за згодою відповідного трудового колективу.

Громадські обговорення триватимуть з 14 липня по 14 вересня 2021 року.

Відповідальна особа за проведення громадських  обговорень - Зоряна Андросюк, 0638732925.
Попередні пропозиції та зауваження присилайте на електронну пошту sorokylvivskarada@gmail.com