З 30 жовтня на Львівщині діятиме Червоний рівень епіднебезпеки

Дата: 29.10.2021 12:16

Таке рішення прийняла на позачерговому засіданні обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 27.10.2021 року, відповідно до якого було прийнято ПРОТОКОЛ № 30 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Мурованської сільської ради ТГ від 28 жовтня 2021 р.

При запровадженні  «червоного» рівня епідемічної небезпеки зберігаються всі попередні обмеження, а також забороняється:

•  проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
  • робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів (кінотеатрів, театрів тощо);
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
  •  робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Дозволено:

• робота закладів освіти можлива лише за умови наявності в усіх працівників шкіл та вишів зелених COVID-сертифікатів;
  • дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних магазинів та усіх продовольчих магазинів. Однак обов’язковою умовою їхньої роботи є дотримання протиепідеміологічних правил, зокрема дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.

У МОЗ зазначають, що обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів  зеленого COVID-сертифікату (100% працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані).