Об'їзд громади у рамках написання стратегії розвитку.

Дата: 06.10.2021 11:13

Спільно з експертами центру розвитку Громада.UA у рамках написання стратегії розвитку провели об’їзд громади та поспілкувались з керівниками комунальних закладів, старостами сіл та представниками бізнесу.

Під час об’їзду інфраструктурних об’єктів вдалось взагальному візуально оцінити стан справ у сферах освіти, медицини та культури. У спілкуванні з керіниками та працівниками зокрема закладів освіти ті охоче ділились думками щодо покращення умов навчання та праці. Старости в свою чергу ділились планами на майбутнє та пропонували свої ідеї та проекти для майбутньої стратегії розвитку.

Вдалось також поспілкуватись і з поліцейськи м офіцером Мурованської громади та обговорити подальший план спільної з сільською радою роботи для покращення безпекової ситуації у громаді.

Оглянули одну з промислових зон у Мурованому поруч з якою якраз триває ремонт вулиці Будівельної, що дуже спростить доїзд до підприємств та покращить розвиток бізнесу.

Розвитку та вдосконаленню немає меж, адже завжди є новіші технології, що розвиваються назвичайно швидко. Саме тому розвиватись потрібно за стратегією, яка дає чітке розуміння, яким чином і у якому напрямку рухатись, на що саме зараз витратити кошти, щоб через певний проміжок часу результати  перевершили всі очікування.