Вітаємо з Днем учителя!

Дата: 03.10.2021 14:02
Кількість переглядів: 2062

Шановні вчителі! Всі ми дуже цінуємо вашу працю й зусилля, які ви спрямовуєте на те, щоб поділитися своїми знаннями з молодшими поколіннями. Ви робите величезний вклад у розвиток суспільства, адже всі учні – це майбутні випускники, які завтра розбудовуватимуть нашу громаду та нашу країну. І саме ваші настанови та поради допомагають їм зрозуміти ким вони хочуть стати і яку професію в житті вибрати, щоб досягти успіху.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я та гарного почуття гумору, яке так допомагає в житті. Нехай всі складнощі відступають, а приємних подій у вирі шкільного життя стає дедалі більше. А Ми з колективом Мурованської сільської ради робитимемо все можливе для забезпечення комфортних для вас та ваших учнів умов праці та навчання і покращення технічного забезпечення навчального процесу, щоб досягати високих результатів ставало щоразу легше.

Зі святом вас, любі наші вчителі!
З повагою, сільський голова
Богдан Свистун.