Дата: 10.09.2021 15:54

Шановні мешканці громади, вкотре нагадуємо та наголошуємо, що спалювати суху рослинність та її залишки заборонено! Також звертаємо Вашу увагу на посилення відповідальності у вигляді збільшення розміру штрафів за порушення:

1. Ст. 77-1 КУпАП

• самовільне випалювання рослинності або її залишків тягне за собою накладення штрафу на громадян від 3060 грн до 6120 грн і на посадових осіб від 15300 грн до 21420 грн;
  • ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, – на громадян від 6120 грн до 12240 грн і на посадових осіб від 21420 грн до 30600 грн.

2. Ст. 77 КУпАП

•  порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1530 грн до 4590 грн і на посадових осіб від 4590 грн до 15300 грн;
  • знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі,
  • на громадян від 4590 грн до 15300 грн і на посадових осіб від 10710 грн до 30600 грн.