Дата: 03.06.2021 13:56

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Предмет закупівлі: Реконструкція Сороки-Львівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів із розширенням за рахунок прибудови та простору горища по вул. Лукашевичів, 201 у с. Сороки-Львівські Пустомитівського району Львівської області (коригування). (ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція) (UA-2021-06-03-002686-c)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до розробленої проектно-кошторисною документацією та затвердженого позитивного експертного звіту №247.3414.21.2647 від «19» травня 2021 р.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі. Очікувана вартість закупівлі робіт з реконструкції Сороки-Львівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів із розширенням за рахунок прибудови та простору горища по вул. Лукашевичів, 201 у с. Сороки-Львівські Пустомитівського району Львівської області визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1.-1.2013 «Правила визначення вартості будівництва» прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293 відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації. При визначенні очікуваної вартості використовується зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, за виключенням суми глави 10 «Утримання служби замовника» та глави 12 «Проектно-вишукувальні роботи та авторський нагляд» зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва з урахуванням ПДВ.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення. Згідно з рішенням сесії Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області № 170 від 12.02.2021р.