22 серпня Мурованська громада провела в останню дорогу до вічності полеглого на Сході Захисника України - Василя Островського.

Дата: 22.08.2021 20:45

Співчуття родині Героя висловили голова Мурованської громади - Богдан Свистун та Начальник штабу, заступник командувача військ оперативного командування "Захід", полковник - Володимир Горбатюк, який також вручив рідним Василя Грамоту пошани та відзнаку від командування.

Поховали Василя Островського з військовими почестями на кладовищі села Сороки-Львівські.

Символічним є те, що поховання воїна відбулось напередодні 30 річниці Незалежності України, що вкотре нагадує всім нам, яку надвисоку ціну ми платимо за нашу незалежність. Війна забирає у нас найдорожче, життя найкращих синів і дочок.

Спи спокійно Герою, твій подвиг назавжди у нашій пам’яті. Дякуємо тобі, за мир, за спокій, за можливість вільно творити своє майбутнє...

Вічная і світлая пам’ять Василю Островському!

Слава Україні!