З Великоднем, громадо!

Дата: 02.05.2021 09:15

Дорогі жителі Мурованської територіальної громади. Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу та усіх працівників Мурованської сільської ради територіальної громади дозвольте привітати Вас зі Святом Христового Воскресіння!

Одне з найбільших свят у році є не лише можливістю перепочити від життєвого темпу, не лише можливістю очистити свої домівки, свою громаду та свої душі і помисли до Воскресіння, не лише можливістю поспілкуватись з близькими та помолитись за тих, кого з нами немає, але й можливістю зупинитись і поглянути на світ навколо.

Христос взяв відповідальність за кожного з нас і віддав своє життя на хресті, показавши нам приклад жертовності та відповідальності за усіх, хто є навколо.

Нехай у ці світлі дні наші думки та помисли будуть переповнені надією, любов'ю і вірою у майбутнє, а ми, за прикладом Христа, будемо наповнювати ними все, що робимо.

Нехай Великодні кошики цього року будуть повні і насичують нас не лише фізично, але й наповнюють радістю за дароване нам життя.

Здоров'я Вам, дорога громадо, любові та радості.

Христос Воскрес!

Щиро, сільський голова Богдан Свистун.