Розпорядження сільського голови про внесення змін до освітнього процесу.

Дата: 26.03.2021 15:58

Керуючись п.20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв'язку  із тенденцiєю до збiльшення кiлькостi хворих на гострi респiраторнi вірусні  iнфекцiї серед дiтей органiзованих колективiв, з метою збереження здоров'я та недопущення ускладнення епiдситуації  та керуючись п.20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , з метою безпечної експлуатації транспортних засобів та на забезпечення належних санітарно - протиепiдемiчних умов в закладах  освiти , на виконання вимог пп.3.1-3.13 «Комплексного плану готовностi в мiжепiдемiчний перiод та реагування пiд час епідемічного сезону захворюваностi на грип та ГРВІ серед населення Львiвської областi», затвердженого розпорядженням Голови Львiвської  ОДА  від 18.1l .2019 р.   № 1310/0/5-19, протоколу № 12 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічногої безпеки і надзвичайних ситуацій від 23 березня 2021 р. Мурованської сільської ради ТГ,  у зв’язку із збільшенням захворювань на ГРВІ серед учасників освітнього процесу та встановленням  «ЧЕРВОНОГО  РІВНЯ» епідемічної небезпеки , внести зміни до освітнього процесу таким чином:

1. перейти  з 29.03.2021 р.  по 02.04.2021 р. на дистанційну форму навчанняздобувачам освіти 1-11 класів Мурованської ЗОШ I-III ступенів таЯмпільського НВК;
  2. з 29.03.2021р. по 02.04.2021 р. продовжувати дистанційну форму навчання здобувачам освіти 5-9 класів Сороки-Львівської ЗОШ I-II ступенів, 1-4 класи впроваджують освітній процес у звичному режимі(очне навчання);
  3. з 29.03.2021 р. по 02.04.2021р. перейти на дистанційну форму навчання здобувачам освіти  5-9 класів Гамаліївської ЗОШ I-II ступенів , 1-4 класи впроваджують освітній процес у звичному режимі (очне навчання);
  4. ЗДО працюють у звичному режимі;
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника відділу освіти Леськів Є.В.

Підстава: подання керівника відділу освіти  Леськів Є.В.

Cільський голова                                                                                              Б.Свистун