Розпорядження сільського голови про вжиття посилених заходів протидії поширенню вірусної інфекції спричиненої COVID-2019 на території Мурованської ТГ.

Дата: 24.03.2021 19:27

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 та п.20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,постанови Кабінету міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 р. № 641, протоколу № 12 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічногої безпеки і надзвичайних ситуацій від 23 березня 2021 р.:

1. Установити з  00.00. годин  25 березня  2021 року по 6 квітня 2021 року на території  Мурованської сільської ради ТГ  ,,ЧЕРВОНИЙ,, РІВЕНЬ епідемічної небезпеки - та ЗАБОРОНИТИ:

1.1.  відвідування закладів освіти здобувачами освіти;

1.2.  приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

-торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;

-провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

-торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;

1.3.- відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

1.4. -  проведення культурних, політичних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян, виключити планування таких заходів, у тому числі пов’язаних з виїздом громадян України за кордон.

1.5. -  скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання  сільської ради ТГ.

1.6.- скасувати проведення особистих прийомів громадян в  сільській раді ОТГ.

1.7.- перевести усі масові соціально значимі заходи в режим здійснення інтернет-стримінгу.

2.   Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

3.  Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності на території  Мурованської  ТГ

- запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

- максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

- передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи .

4.    Головному лікарю КНП «АЗПСМ» Мурованської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської області:

- інформувати населення з питань профілактики зараження коронавірусною інфекцією через  засоби масової інформації.

4.1     Головному лікарю КНП «АЗПСМ»  Мурованської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської області забезпечити:

- посилений моніторинг стану захворюваності населення на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCov.

- належний контроль за виконанням визначених санітарно-епідемічних заходів.

- своєчасне подання сільському голові Мурованської сільської ради ТГ (голові комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Мурованської сільської ради ТГ) інформації та пропозицій для прийняття ефективних управлінських рішень додатку на електронну адресу sorokylvivskarada@gmail.com.

5. Відділу культури,молоді та спорту  сільської ради ТГ:

- інформувати населення з питань профілактики зараження коронавірусною інфекцією через місцеві засоби масової інформації та операторів мобільного зв’язку.

- організувати проведення зустрічі керівництва Мурованської сільської ради ОТГ з керівниками основних релігійних організацій ТГ щодо можливості переведення  богослужінь у максимальному дистанційному варіанті.

6. З 25 березня 2021 року апарату управління Мурованської сільської ради ТГ, що за адресою: с. Сороки-Львівські, вул. Польова,65 перейти в закритий режим роботи; Припинити особистий прийом громадян посадовими особами Мурованської сільської ради, усі заяви та звернення приймаються лише поштою за адресою: 81120, с.Сороки-Львівські, вул. Польова 65,  або шляхом надсилання на електронну адресу громади: sorokylvivskarada@gmail.com

6.1. У випадку звернення громадян для реєстрації актів цивільного стану (народження та смерть), видача документів для підтвердження родинних стосунків з померлим  для під захоронення, а також державної реєстрації шлюбу, документи приймаються наручно.

7. Проводити дезінфекцію приміщення сільської ради, яку оформити відповідними документами. Відповідальний: Халін Сергій Петрович.

8.       Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника сільського голови .

Сільський голова                                                                                                    Богдан Свистун