ДК 021-2015-65310000-8 - Розподіл електричної енергії (Послуги з розподілу електричної енергії)

Дата: 05.02.2021 16:40

Підстава для публікації обгрунтування:

• Постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Обґрунтування обсягів закупівлі:

• Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного використання послуг з розподілу електричної енергії у попередньому році та обсягу фінансування.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівля:

• Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до Примірної методики  визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (із змінами).
  • Методом визначення очікуваної вартості є: Розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів, відповідно до якого:
  • Очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів (відповідно до постанов, наказів, інших нормативно-правових актів органів державної влади, уповноважених на здійснення державного регулювання цін у відповідній сфері), визначається як добуток необхідного обсягу товарів/послуг та ціни (тарифу), затвердженої відповідним нормативно-правовим актом, що розраховується за такою формулою:

ОВрег = V * Цтар,

де:

ОВрег

-

очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;

кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;

Цтар

-

ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Таким чином,   вВиходячи з очікуваного обсягу споживання електричної енергії на 2021 рік в розмірі 370000 кВт та тарифу на розподіл електричної енергії, затвердженого для ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік, що затверджений постановою НКРЕКП від 09.12.2020 № 2372, очікувана вартість предмету закупівлі становить 424020, 00 грн.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації, зокрема, з урахуванням вимог про надання послуг з розподілу, визначених Кодексом систем розподілу (постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 310), Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання (постанова НКРЕКП від 12.06.2018  № 375), та постанови НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії».

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

• Розмір бюджетного призначення на розподіл електричної енергії на 2021 р. базується виходячи з очікуваного обсягу споживання електричної енергії на 2021 рік для потреб Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області в розмірі 370000 кВт та тарифу на розподіл електричної енергії, затвердженого для ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік, що затверджений постановою НКРЕКП від 09.12.2020 № 2372, та становить становить 424020, 00 грн.

Посилання на процедуру закупівлі.