ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки (Молоко, молоко згущене)

Дата: 18.02.2021 16:37

Підстава для публікації обгрунтування

• постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Обґрунтування обсягів закупівлі:

• Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного використання молока та молока згущеного у попередньому році та обсягу фінансування.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:

• Якісні характеристики визначено відповідно до ДСТУ 2661:2010. Молоко коров'яче питне та ДСТУ 4274:2019 «Консерви молочні. МОЛОКО НЕЗБИРАНЕ ЗГУЩЕНЕ З ЦУКРОМ Технічні умови», та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівля:

• Розрахунок очікуваної вартості молочних продуктів здійснюється на підставі закупівельних цін попередніх періодів шляхом коригування ціни договору попереднього періоду з урахуванням індексу інфляції, а також на підставі аналізу його фактичного використання у минулих періодах та з урахуванням встановлених норм для забезпечення належного харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Таким чином, очікувана вартість закупівлі становить: 289 969,79 грн. з ПДВ.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

• Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням наявної потреби в закупівлі даного виду продукції, бюджетного запиту, та затверджений Рішенням Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області на 2021 рік.

Посилання на процедуру закупівлі.