Зі святом 8 березня!

Дата: 08.03.2021 08:34

Дорогі наші жінки Мурованської громади, матері, сестри, дружини, кохані! З першими подихами весни приходить ваше свято – свято ніжності, тепла і ласки. Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

У буднях сьогодення ми часто не помічаємо скільки прекрасних, розумних, самовідданих, добросовісних жінок працює серед нас. Ваші ніжні голоси та лагідні очі реально змінюють наше життя на краще, наповнюють життя новим змістом. Доземний уклін вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші душі! На вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. Хай множиться щастям ваше життя, кохайте і будьте коханими! Здоров’я вам, родинного затишку, добробуту, нев’янучої молодості, гарного настрою на довгі літа! А ми – чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.

З глибокою вдячністю та повагою,
Сільський голова Мурованської територіальної громади
Богдан Свистун.