Відбулось відкриття ресурсної кімнати для дітей нашої громади, у яких є особливі освітні потреби

Дата: 28.02.2021 20:18

"ТВОРИ ДОБРО" - власне під таким гаслом 26 січня 2020 року в Мурованській ОТГ відбулось вельми круте меценатське дійство - "ЯБЛУНЕВА ЯЛИНКА МУРОВАНСЬКОЇ ОТГ"(https://facebook.com/media/set/?vanity=Murovanskaotg...), на котрому було зібрано завдяки підприємцям та благочинцям - 96300 грн. та 350 доларів для створення у Мурованській ЗОШ спеціалізованої ресурсної кімнати для дітей нашої громади, у яких є особливі освітні потреби.

І ось після року робіт кімната вже готова, ремонтні роботи були виконані трохи раніше, а от на меблі та обладнання довелось трохи довше почекати через карантин та локдаун. Але все обладнання уже прибуло і сьогодні 27 лютого 2021року відбулось відкриття та освячення ресурсної кімнати, яка постійно працюватиме вже з понеділка 1 березня.

Щоправда сильно бракувало на відкритті Зіновія Володимировича, який був одним з перших хто підтримав ідею втілення такого проєкту, який робив добро для людей на довгі роки. Але життя йде вперед, і хоч нестерпно боляче від такої непоправної втрати, ми теж мусимо рухатись вперед, втілюючи ті ідеї, які він підтримував і якими він жив.

Ресурсна кімната знаходиться за адресою: с. Муроване, вул. Січових Стрільців 41(в приміщенні Мурованської ЗОШ).

А тепер як ми і обіцяли розповімо громаді про те скільки грошей і на що???? було витрачено:

Матеріали для ремонту - 44100 грн.

Ремонтні роботи - 34400 грн. а саме:

• заливка бетонної стяжки - 5000 грн;
  • монтаж системи підігріву підлоги та укладання ламінату - 17400 грн;
  • ремонт та вирівнювання стін - 12000 грн.

Меблі та обладнання - 25527грн. а саме:

• дитячий спортивний комплекс "Скалолаз" - 6079 грн;
  • ортопедичний масажний килимок 200*40 см - 800 грн;
  • сухий басейн - 7400 грн;
  • стіл шестикутний з регулюванням по висоті - 1800 грн;
  • стільці з регулюванням по висоті 4 шт. - 2448 грн;
  • набір дуг для підлізання різної висоти - 2000 грн;
  • набір Монтесорі "Тунелі та брус" - 5000грн.

Отож ще раз висловлюємо щиру подяку усім хто долучився до даного заходу, меценатам та жертводавцям, дякуємо за вашу щирість та бажання творити добро. Щиро сподіваємось що вже наступного року карантин не заважатиме провести чергову Яблуневу ялинку і ми разом зможемо втілити ще не один потрібний та важливий для нашої громади проєкт.

БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ ТА МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я МЕЦЕНАТАМ ТА УСІМ ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ!