20 січня 2021 року відюудеться планова перевірка системи централізованого оповіщення цивільного захисту області.

Дата: 19.01.2021 16:04

Шановні жителі Мурованської територіальної громади. Інформуємо Вас, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 січня 2021 року № 15/02/01 “Щодо проведення комплексної перевірки технічного стану системи централізованого оповіщення цивільного захисту області”, 20 січня 2021 року буде проводитись перевірка технічних засобів оповіщення населення сільської ради з практичним увімкненням електросирен та доведенням сигналів цивільного захисту.

Для оповіщення населення під час централізованого включення електросирен протягом п’яти хвилин у період з 14:50 до 14:55 год. 20 січня 2021 року буде транслюватись відповідне повідомлення через засоби обласного телемовлення та радіомовлення.