Відбудеться перевірка централізованої системи оповіщення

Дата: 14.12.2020 09:48

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 16 грудня 2020 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!”. Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі (телевізійні канали “UA:Львів”, “1 Західний”, радіостанція “UA:Українське радіо” 103,3 МГц) і прослухайте повідомлення цивільного захисту.

Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім !”.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Зберігайте спокій.

Також звертаємо Вашу увагу, що в період з 15:00 16 грудня 2020 року по 24:00 20 грудня 2020 року департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиметься опитування мешканців області щодо рівня озвучення території звуковими сигналами електросирен.

Закликаємо взяти участь у опитуванні за посиланням: http://surl.li/hsny