Вітаємо футбольний клуб "Ямпіль" з ІІІ-м місцем у Прем’єр лізі Пустомитівського району.

Дата: 06.12.2020 17:37

23 листопада 2020 року футбольний клуб "Ямпіль" здобув перемогу у ФК "Чайка" Виннички 3-1 у матчі за 3 місце у Прем’єр лізі Пустомитівського району.
І ось вчора, 5 грудня у Народному домі села Ямполя відбулась церемонія закриття футбольного сезону 2020.  На церемонії гравці та вболівальники які підтримувалли команду впродовж усього сезону, отримали нагороди. А сезон видався цьогоріч доволі важким та непередбачуваним через пандемію коронавірусу.
Привітати футболістів та вболівальників з зайнятим призовим місцем на церемонію завітали в.о. сільського голови, секретар сільської ради Олег Хомяк, секретар виконкому Богдан Свистун та староста села Ямполя Леся Полігас.

"Приємно, що у нашій громаді є такі футбольні команди, які прагнуть займати високі п'ятдестали і невпинно зростати у своїй майстерності. Вітаючи сьогодні команду із зайнятим третім призовим місцем, із впевненістю можу сказати, що за свою наполегливісь ви заслуговуєте першого," - звертнувся до гравців і тренерів футбольного клубу "Ямпіль"  Свистун Богдан.