Прощання з Зіновієм Володимировичем відбудеться 3 листопада.

Дата: 02.11.2020 12:30

З невимовним сумом і болем Мурованська громада повідомляє про передчасну смерть багаторічного очільника громади Зіновія Володимировича Петруха.

Сьогодні, 2 листопада о 18.00 у церкві Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Муроване відбудеться парастас (посилання на онлайн-трансляцію опублікуємо перед початком на фейсбук сторінці)

Прощання із Зіновієм Володимировичем відбудеться 3 листопада 2020 року з 12:00 до 15:00 в його рідному селі біля статуї Ісуса Христа.

З врахуванням карантинних обмежень ми просимо всіх приходити у масках, дотримуватись дистанції та слідкувати за вказівниками, які будуть показувати, де буде вхід на територію, а де вихід, аби попередити скупчення людей.

Якщо у Вас є найменші симптоми застуди, втрата нюху, запаху чи загальне нездужання - просимо утриматись від фізичної присутності на прощанні. Ми будемо вести пряму трансляцію.

У цей важкий час ми мусимо бути розумними та відповідальними. Світла пам'ять Зіновію Петруху!