Розпорядження сільського голови про послаблення карантинних обмежень на території Мурованської ОТГ

Дата: 25.09.2020 23:24

Керуючись Протоколом Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 25 вересня 2020 року № 33, протоколом районної комісії з питань ТЕБ і НС від 25.09.2020 року № 30,  п.20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 р. № 641 із змінами та доповненнями:

1. Установити з  00.00. годин  28 вересня  2020 року на території  Мурованської сільської ради ОТГ  ,,ПОМАРАНЧЕВИЙ,, РІВЕНЬ епідемічної безпеки - та ДОЗВОЛИТИ:

1.1.  відвідування закладів освіти здобувачами освіти;

1.2.  приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення;

1.3.- відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

1.4. -  проведення культурних, політичних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю не більше 100 громадян.

1.5.- проведення  масових, культурних, розважальних, спортивних заходів не більше 100 осіб з дотриманням карантинних норм.

1.  Рекомендувати населенню максимально дотримуватись маскового режиму та соціальної дистанції.
  2.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника сільського голови .