У Ямпільському НВК продовжується ремонт кухонного блоку.

Дата: 06.08.2020 15:23

Голова Мурованської сільської ради ОТГ Зіновій Петрух черговий раз проінспектував хід робіт у школі.

У їдальні вже завершили викладати плитку на підлогу та триває викладання на стінах. Завершені роботи з укладки сантехніки.

"Ми ставили завдання, що роботи мають завершитись вчасно, до початку навчального року, але, крім того, нам важливо, щоб роботи були зроблені якісно. Поки бачимо, що і по часу підрядники витримують темп, і по якості - рівень", - каже голова Мурованської сільської ради ОТГ Зіновій Петрух.

Це перший ремонт їдальні, з часу будівництва. Загальна вартість робіт - майже півмільйона гривень.

Капітальний ремонт приміщень кухні Ямпільського НВК втілюється в життя Мурованською сільською радою ОТГ у рамках реалізаціі? Проєктів місцевих ініціатив за підтримки Львівська обласна рада та ПРАМГ "Громади Пустомитівщини"