Більше спорту на наші вулиці.

Дата: 16.07.2020 15:25

У парковій зоні с. Муроване завершено будівельні роботи на мультифункціональному майданчику зі штучним покриттям.
Голова Мурованської сільської ради ОТГ Зіновій Петрух зазначає, що залишилось встановити окремі спортивні елементи і майданчик буде готовий на 100%.

"Будівництво майданчика розпочалось ще минулого року в рамках державної програми з будівництва мультифункціональних спортивних майданчиків. У Львівській області таких проектів реалізовується всього 12. Ми вчасно відгукнулись  і один з них будується у нашій громаді", - наголосив Зіновій Петрух

Мурованська ОТГ отримала державну субвенцію у розмірі 1 мільйон 100 тис. грн, а з місцевого бюджету виділили додатково 845 тис. грн.
Умовою державного фінансування було будівництво майданчика завдовжки не менше ніж 38 м.і завширшки не менше ніж 20 м., призначений для занять з не менше ніж чотирьох ігрових видів спорту, який має спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає затвердженим правилам проведення змагань.
Вже не можемо дочекатись, коли буде можливість проводити змагання з футболу, баскетболу, волейболу та тенісу на нашому новому майданчику.