У їдальні Ямпільського НВК проводиться капітальний ремонт приміщень кухні.

Дата: 13.07.2020 17:16

Голова Мурованської сільської ради ОТГ Зіновій Петрух разом із першим заступником Грицунем Ігорем проінспектували ремонтні роботи у Ямпільському НВК, де проводиться капітальний ремонт приміщень кухні. Голова ОТГ Зіновій Петрух зазначив, що це перший капітальний ремонт з часів будівництва школи більше 30 років тому.

Робітники вже демонтували стару плитку та сантехніку і продовжують роботи. У приміщенні викладуть нову плитку на стіни та підлогу, повністю замінять сантехніку, встановлять нові змішувачі, а також підготують встановлення "гарячої лінії" - обладнання для роздачі гарячої їжі.

У Ямпільському НВК навчається більше 200 учнів з с. Ямпіль і Кам'янопіль і вже у вересні вони зможуть користуватись оновленою кухнею. Загальна вартість робіт - майже півмільйона гривень.