Не залишайте дітей без нагляду!

Дата: 10.07.2020 19:48

Провідний спеціаліст в сфері соціального захисту населення Галя Бурак цього тижня працювала з сім'єю, де двоє малолітніх дітей залишаються без нагляду.
Сьогодні візит до сім'ї відбувся спільно з інспекторами з ювенальної превенції Пустомитівського ВП ГУ НП у Львівській області. На місці виявили двох дітей, які самі залишились вдома. Діти розповіли, що сьогодні ще не їли (хоча вже був обідній час), а батьків знову вдома немає.

На місці склали акт, провели чергову роз'яснювальну роботу з батьками, які прибули після дзвінків працівників. На жаль, це вже не перша ситуація, коли діти з цієї сім'ї залишались без нагляду. Дорослі часто вживають алкоголь.
Мурованська сільська рада ОТГ наголошує: діти не можуть залишатись вдома без нагляду відповідальних дорослих, оскільки в таких ситуціях суттєво зростає ймовірність побутового травматизму.

Бережіть дітей!