Зміни до еклогічної програми Мурованської ОТГ.

Дата: 10.07.2020 14:49

На останній сесії Мурованської сільської ради ОТГ депутати внесли зміни до Екологічної програми Мурованської сільської ради ОТГ на 2018-2021 роки щодо проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля планової діяльності.

Мова йде про річку Малехівка, яка бере свій початок неподалік від інфільтраційних озер, які знаходяться на території Грибовицького сміттєзвалища і протікає через територію Мурованської ОТГ і, на жаль, частина речовин через ґрунтові води потрапляють і у річку.

Для того, аби вода швидко проходила руслом і не застоювалась, розробили проектно-кошторисну документацію на покращення гідрологічного режиму та санітарного стану русла річки Малехівка яка протікає на території сіл Муроване та Сороки-Львівські, Мурованської сільської ради ОТГ

Головний еколог Мурованської сільської ради ОТГ Михайло Федевич зазначає, що планується розчистка русел річки, укріплення берегів, особливо в зонах мостів:

"Загальна протяжність річки Малехівка через територію ОТГ приблизно 2,5 км і ми хочемо очистити русло та зробити берегоукріплення і покращити потік води, щоб вона не застоювалась і не затримувалась на територію нашої ОТГ".

Громадські слухання заплановані на 22 липня.