Триває капітальний ремонт приміщень кухні у садочку с. Муроване.

Дата: 07.07.2020 14:47

Третій тиждень триває капітальний ремонт харчоблоку у садочку с. Муроване.
Приміщення кухні та суміжних комірчин не ремонтувалось 35 років і дуже потребувало покращення.

Як розповідає завідувачка ДНЗ с. Муроване Марія Тимура:

"Ми повністю замінюємо плитку на підлозі та стінах, замінюємо світильники, проводиться штукатурка приміщення, вже демонтували старе обладнання"

Ця кухня забезпечує щоденним триразовим харчуванням, в середньому, 90 діток на день і це один з двох проєктів місцевих ініціатив для ДНЗ с. Муроване, які реалізовують цього року. Всього в Мурованській ОТГ реалізовують 14 ініціатив.
Капітальний ремонт приміщень кухні ДНЗ с. Муроване втілюється в життя Мурованською сільською радою ОТГ у рамках реалізації Проєктів місцевих ініціатив за підтримки Львівська обласна рада та ПРАМГ "Громади Пустомитівщини"