Відбулася 19 чергова сесія Мурованської сільської ради ОТГ.

Дата: 03.07.2020 10:21

Серед питань, які розглядали депутати, йшла мова про виділення 504 тис. грн на доукомплектування нових класів Нової української школи в ОТГ для першокласників, котрі вперше прийдуть до школи у вересні 2020 року.

Голова бюджетної комісії Орест Дорош зазначає:

"Нам важливо, щоб цьогорічні першокласники мали такі ж умови для навчання, як і діти, які зараз закінчили 1 і 2 клас, тому сподіваємось, що кошти перерахують якнайшвидше і до 1 вересня все буде готово, а класи обладнані за найкращими зразками".

Частково облаштування класів нового типу фінансується з державної субвенції, але для повного облаштування місцевий бюджет дофінансовує 2/3 необхідної суми. Мова йде про закупівлю мультимедійного обладнання, дидактичних матеріалів, стендів та дошок, де діти можуть розміщати свої роботи. Класи вже готують до навчального року і частина меблів закуплена.

Це вже третій рік впровадження в Україні реформи Нової української школи, де навчання засноване на принципах дитиноцентризму, наскрізної інтеграції тем у навчальні програми та ігрових форм.

Нагадаємо, у Мурованській ОТГ 4 школи прийматимуть дітей до Нової української школи у вересні: 2 класи у Мурованській школі, 2 класи у Ямпільській та по 1 класу у Гамаліївці і Сорока-Львівських.

Залишається лише сподіватись, що плани не змінить пандемія.