Мурованська ОТГ 6-та в області за фінансовими показниками.

Дата: 18.06.2020 20:19

Департамент фінансів Львівської ОДА показав рейтинг ОТГ області за аналізом окремих показників фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад області за 5 місяців поточного року  за яким Мурованська ОТГ отримала підсумкове 6 місце після аналізу за 9 показниками.

Керівниця фінансового управління Мурованської ОТГ Мирослава Михальчук зазначає, що досягати показників цього року було складно, через карантинні обмеження та пандемію.

Пряма мова Мирослави Михальчук:

"За цей період у казну сільської ради ОТГ недопоступило податків і зборів на суму близько 4 млн.грн, тому ми змушені здійснити збалансування сільського бюджету. Однак ми не пасемо задніх. За деякими показниками навіть випереджаємо окремі фінансово-спроможні громади першої п'ятірки".