Глави Церков закликають на Великдень перебувати вдома

Дата: 18.04.2020 19:30

Шановні жителі Мурованської об’єднаної територіальної громади, 19 квітня греко-католицька і православна громади святкуватимуть світлий день Господнього Воскресіння. В цей святковий час просимо залишатись вдома та доєднуватись до святкових богослужінь в режимі онлайн. Про це закликають і дають конкретні настанови глави Церков – Блаженніший Святослав (Шевчук) УГКЦ  та Блаженніший Епіфаній (Думенко)  ПЦУ.

Трансляція Великодніх богослужінь на центральних українських телеканалах та в мережі інтернет відбуватиметься наступним чином:

1. Українська Греко-Католицька церква –
  1. Православна Церква України –