Утворено координаційний центр для допомоги соціально незахищеним мешканцям які опинились в кризовій ситуації через поширення вірусу COVID-19.

Дата: 01.04.2020 15:23

Згідно розпорядження голови Мурованської сільської ради було утворено координаційний центр для допомоги соціально незахищеним мешканцям які опинились в кризовій ситуації через поширення вірусу COVID-19.

До складу координаційного центру увійшли:

• Свистун Богдан Ігорович - голова координаційного центру (с. Муроване та Сороки-Львівські) тел. 0679315022.

члени координаційного центру:

• Полігас Л.М. - Ямпільський старостинський округ 0963720956;
  • Дропа Б.М. - Гамаліївський старостинський округ 0962418165;
  • Качмар P.M. - Кам'янопільський старостинський округ 0979534488;

Для допомоги соціально незахищеним мешканцям (одиноким матерям, особам з інвалідністю, одиноким літнім людям, особам які тимчасово опинились без роботи, тощо), які опинились в кризовій ситуації запровадити «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ» за номером тел. 225-44-18.
Визначити пункти збору продуктів тривалого зберігання для формування пакетів допомоги першої необхідності вищевказаним категоріям громадян. З цією метою звернутись до підприємців, благодійників та волонтерів з проханням допомогти посприяти в організації пакетів допомоги першої необхідності.
Пунктами збору визначити:

• приміщення Мурованської сільської ради;