Дотримуйтесь карантинних заходів!

Дата: 19.03.2020 15:47

Увага! Увага! Увага!
Шановні мешканці Мурованської  ОТГ!

На території Львівської області зафіксовані випадки з підозрою захворювання на коронавірусну інфекцію.
У зв'язку з оголошеними карантинними заходами просимо всіх без гострої необхідності не виходити з будинків і квартир. У разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей, користуйтеся громадським транспортом лише у виключних випадках.
Зберігайте спокій! Заклади, які здійснюють продаж продуктів, засобів гігієни, лікарських засобів на території Мурованської сільської ради працюють в звичайному режимі.
Звертаємо Вашу увагу на те, що у зоні підвищеної небезпеки перебувають особи у віці понад 60 років - перебіг хвороби у них проходить з ускладненням та може призвести до летального результату.
Закликаємо вжити заходів, щоб Ваші близькі літнього віку залишалися вдома та були забезпечені всім необхідним.
Запам’ятайте: Ваше відповідальне ставлення до виконання всіх карантинних заходів допоможе зберегти ваше здоров'я та врятувати здоров'я та життя оточуючих.