Звернення сільського голови до громади.

Дата: 17.03.2020 16:56

Шановні жителі Мурованської ОТГ!

Виклики, які сьогодні ставить перед нами пандемія COVID-19 в Україні і в світі, змушують нас всіх змінити звичний ритм життя і з відповідальністю віднестися до вимог, які передбачені умовами введення КАРАНТИНУ на всій території нашої держави.
Від нині кожен з нас несе відповідальність не лише за своє здоров’я і життя, а й за життя і здоров’я наших родичів, наших сусідів, наших ближніх. Контролюйте, щоб ваші діти безконтрольно не збиралися у групи поза вашою увагою та дотримувались вимог карантину.
Особливо звертаюся до наших громадян, які нещодавно повернулися з-за кордону – проявіть громадянську відповідальність і християнський обов’язок, добровільно відмовтеся від будь-яких контактів з рідними і близькими, самоізолюйтеся принаймні на два тижні у окремих приміщеннях, а при найменшій підозрі на недугу, терміново повідомляйте медичні служби.
У нас спільна біда і подолати її ми зможемо лише спільно. Бережіть дітей і онуків, бережіть себе і один одного і нехай Господь береже всіх нас!

Сільський голова
Мурованської ОТГ                                                                Зіновій Петрух.