З Днем Народження, Михайле Володимировичу!

Дата: 04.03.2020 11:26

Сьогодні 4 березня святкує День народження головний архітектор Мурованської сільскої ради ОТГ - Сушинський Михайло Володимирович. Від усього колективу Мурованської сільської ради, депутатів та виконавчого комітету вітаємо Вас зі святом. Бажаємо аби доля завжди всміхалась, міцне здоров’я, натхнення і невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створювали атмосферу душевного спокою і рівноваги. Нехай кожен день приносить Вам радість і вдоволення, успіхи і перемогу. Щастя Вам, здоров’я та всіляких гараздів!