Повідомлення про оприлюднення проекту Генерального плану (ГП) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 11.02.2020 16:26

1.Генеральний план с. Сороки-Львівські Пустомитівського району  Львівської області.Генеральний план населеного пункту розробляється з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, термінів добудови існуючих та будівництва нових об’єктів громадського призначення, організації розроблення детальних планів територій комплексної садибної забудови кварталів з визначенням черговості створення та джерел фінансування транспортної та інженерної інфраструктури.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження Генерального плану –Мурованська сільська рада об’єднаної територіальної громади.

Розробник генерального плану – ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація».

Розробник СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект».

3) Дата початку проведення громадського обговорення з моменту оприлюднення повідомлення;

Строк обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

11 березня 2020 року в приміщенні Мурованської сільської ради, о 14.00 год.

Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції до ГП та звіту про СЕО можна за посиланням, або  за адресою: Мурованська сільська рада об'єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області (вул. Польова, 65, с. Сороки-Львівські, Львівська область, 81120).

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ГПТ є Мурованська сільська рада ОТГ.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ГПТ: не передбачено.