Відбулась урочиста церемонія підписання та вручення меморандумів про співробітництво програми ULEAD з Європою

Дата: 18.02.2020 13:58

Сьогодні в місті Києві у Національному центрі "Український дім" розпочала роботу конференція "Наближаючи послуги". У рамках коференції у якій взяла участь представниця нашої громади, керівниця юридичного відділу - Зоряна Андросюк, відбулась урочиста церемонія підписання та вручення меморандумів про співробітництво програми ULEAD з Європою зі 134 громадами-учасницями Раунду 3, серед яких і Мурованська ОТГ. Отож документи підписані, роботи з облаштування приміщення ЦНАПу вже активно тривають, тому найближчим часом чекаємо якісно нового рівня надання адміністративних послуг у нашій громаді.