Затверджено перелік потенційних переможців конкурсу в рамках Програми проектів місцевих ініціатив у Львівській області

Дата: 28.01.2020 19:39

Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив затвердила 1111 потенційних переможців конкурсу в рамках Програми проектів місцевих ініціатив у Львівській області. Таке рішення ухвалили сьогодні, 28 січня. Серед цих проектів є і 14 з 15 тих які подавала на участь в конкурсі Мурованська ОТГ. Загальна сума залучених із бюджету області коштів сягатиме 2 494 362 гривні. Старання і робота на результат виправдали всі очікування, але розслаблятись нема коли, тому працюємо далі адже перемога в конкурсі це лише початок.