У Мурованській об’єднаній територіальній громаді вперше відбулась меценатська подія – Яблунева ялинка.

Дата: 27.01.2020 12:46

Під закінчення Різдвяних свят, у Мурованській об’єднаній територіальній громаді вперше відбулась меценатська подія – Яблунева ялинка Мурованської ОТГ, в якій взяли участь голова громади - Зіновій Петрух, керівництво сільської ради та виконавчого комітету, народний депутат верховної ради восьмого демократичного скликання - Богдан Дубневич, представники обласної та районної ради: Роман Васьків, Марія Вертас та Михалюк Ігор, підприємці та бізнесмени Мурованської громади.

Розважали і веселили гостей події колектив "Брама", ансамбль бандуристів "Бандурний розмай", ансамбль "Намисто", заслужений вокально-хореографічний ансамбль України "Галичина", зразковий духовий оркестр народного дому села Ямполя, аматорський театральний колектив народного дому села Сороки-Львівські, який завітав на свято з Маланкою, а спеціальними гостями події стали: Цісінський Богдан - заслужений артист естрадного мистецтва України та заслужений артист України - Андрій Заліско, який хоча і поспішав на концерт у Тернополі, все ж знайшов час завітати і до нас.

Під час Яблуневої Ялинки проходила благодійна акція, коли зриваючи яблуко з ялинки, присутні складали добровільну пожертву, яка буде використана для облаштування інклюзивно-ресурсної кімнати у Мурованській ЗОШ І-ІІІ ступенів для дітей з особливими освітніми потребами і таких благодійних готівкових внесків було зібрано на суму – 96300 грн та 350 доларів.

Мурованська сільська рада висловлює щиру подяку усім хто долучився до даного заходу, усім гуртам та виконавцям, меценатам та жертводавцям! Сподіваємось що така меценатська подія як Яблунева ялинка стане доброю традицією для нашої громади і допоможе втілити ще багато корисних та потрібних справ та проектів.