Вітаємо парафіяльну громаду церкви Святого Миколая села Гамаліївки із світлим храмовим святом.

Дата: 19.12.2019 10:24

Всечесний отче Павле! Сільська рада Мурованської територіальної громади Вітає Вас і всю парафіяльну громаду церкви Святого Миколая села Гамаліївки із світлим храмовим святом. Від щирого серця зичимо Вашій церкві і кожній родині Господнього благословення, щоб серця повнилися любов’ю і вірою, щедроти Св. Миколая торкнулися кожної оселі, а мир і радість назавжди запанували на нашій землі!

Сільський голова                                                                                       Зіновій Петрух