Обговорення проекту бюджету на 2020 рік та прогнозу на 2021-2022роки

Дата: 22.11.2019 16:48
Кількість переглядів: 1383

Пропонуємо до уваги жителів Мурованської ОТГ проект бюджету на 2020 рік та прогноз на  2021-2022роки. Чекаємо на ваші зауваження та пропозиції у коментарях до цієї статті, або на електронну пошту sorokylvivskarada@gmail.com

Рішення виконавчого комітету 118 від 19 листопада 2019 року Про бюджет Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громадина 2020 рік та пояснювальна записка.

Рішення виконавчого комітету 119 від 19 листопада 2019 року Про прогноз сільського бюджету Мурованської об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки

Фото без опису

 


Коментарі:

Михальчук Мирослава Михайлівна
2019-12-28 11:02:27

На запитання Володимира Савченка повідомляю. Сільський бюджет на 2020 рік та прогноз на 2021-22 роки складено відповідно до бюджетних запитів учасників бюджетного процесу (у т. ч. старостинського округу с. Ямпіль).

Володимир Самченко
2019-12-17 08:40:56

Доброго дня. Чому в бюджеті не заплановано жодних заходів для розвитку нового кварталу К1 в с. Ямпіль?

Михальчук Мирослава Михайлівна
2019-12-16 12:01:46

На запитання Оксани Переворської повідомляю. Згідно додатку 3 по головних розпорядниках коштів за КПКВК 1020 по загальному фонду на оплату праці враховано 22385,9 тис. грн (КЕКВ 2111), з яких 16385,9 тис. грн (освітня субвенція).На нарахування на заробітну плату (КЕКВ 2120) враховано 3604,9 тис. грн. (видатки споживання).

Михальчук Мирослава Михайлівна
2019-12-16 11:54:48

На запитання Тараса Кіцака повідомляю наступне. Згідно протоколу бюджетної комісії від 12.12.2019 р. кошти на проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиць Івана Франка і Верхня у с. Ямпіль будуть враховані, як і передбачалося по Ямпільському старостинському округу (лист старости Лесі Полігас від 15.10.2019 р.№32/02-17). По вулиці Широкій повідомляю, що згідно рішення сесії від 07.11.2019 року №1487 надано дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Набиванець Іванна
2019-12-13 13:16:55

Доброго дня, освітню субвенцію, яку виділила держава у розмірі 19 990 800 гривень, спрямовуємо тільки на покриття витрат із заробітньої плати (так зазначено у ст. 1032 БК)

Кіцак Тарас Миколайович
2019-12-13 12:00:50

Чому не заплановані капремонти дорожного покриття по вул. І.Франка і Широкій у с. Ямпіль? Хто готував проект і чи візували його староста с. Ямполя і перший заступник голови?

Переворська Оксана
2019-12-13 11:36:50

Доброго дня, де можна побачити розшифровку планових витрат з державної освітньої субвенції в сумі 19 990 800 грн.