З Днем народження, Галино Юліанівно!

Дата: 26.11.2019 12:15

Сьогодні 26 листопада святкує День народження головний бухгалтер Мурованської сільської ради - Війтович Галина Юліанівна. Від усього колективу сільської ради, депутатів та виконавчого комітету, прийміть щирі привітання з нагоди Дня народження! Сьогодні Ваш день, Нехай лише цифри завжди “б’ють” в будь-яких розрахунках, а по життю ніколи не буде ударів долі, тільки маса приємного і позитивного. Нехай робочі питання завжди знаходять відповіді і ніколи не забирають вільний час. Міцного здоров’я, Божого благословення, невичерпної енергії і удачі.