Дата: 24.11.2019 21:14

В неділю 24 листопада у народному домі села Ямполя відбувся пам’ятний захід приурочений річниці депортації українців із Закерзоння. Присутніми на заході були гості з чила науковців та представників громадських організацій, зокрема: Віктор Ідзьо - директор інституту Східної Європи, доктор історичних наук, професор, академік, завідувач кафедрою українознавства, головний редактор журналу "Українознавець"; Павло Артимишин - дослідник проекту Локальна історія; Станіслав Клосовський - представник громадської організації "Вирій" та інші. Гості заходу поділились з присутніми жителями Ямполя, нащадками тих людей, які пережили у повоєнний час ті страшні події переселення новими та й іноді досі невідомими фактами про ті далекі події.