Перший відкритий чемпіонат з риболовлі «На гачку»

Дата: 15.09.2019 18:24

Перший відкритий чемпіонат з риболовлі «На гачку», відбувся сьогодні в Мурованській ОТГ. Осіння пора не завадила, погода порадувала теплом і у змаганнях взяло участь більше 40 рибалок зі всієї громади. Лов риби тривав з 8:00 до 12:30 і в результаті маємо переможців, яких сільський голова Зіновій Петрух та члени журі нагородили грамотами та цінними подарунками:

ІІІ місце - Франків Артем;

ІІ місце - Брегін Ігор;

І місце за найважчу впійману рибину - Назаревич Роман;

І місце за найбільшу кількість впійманих рибин - Барладин Юрій.

Після турніру та церемонії нагородження свято продовжилось частуваннями кулішем та рибною юшкою. Загалом все пройшло весело і цікаво. Ще раз вітаємо переможців, дякуємо за участь усім іншим учасникам та чекаємо усіх Вас наступного року!