Дата: 01.09.2019 22:06

У неділю, 1  вересня 2019 року, відбулося відкриття Народного дому у селі Сороки-Львівські після проведення капітального ремонту та реконструкції.  Розпочалося свято  з виконання  гімну України, а перерізати стрічку до відновленого закладу було запрошено сільського голову Мурованської ОТГ Петруха Зіновія Володимировича та депутата Верховної ради восьмого скликання Дубневича Богдана Васильовича. Після урочистого перерізання стрічки святування продовжилося в актовому залі де місцеві священники отець Богдан та отець Іван освятили відновлену будівлю народного дому. З вітальним словом до жителів села Сороки-Львівські звернулись також і Богдан Васильович та Зіновій Володимирович, які побажали всім великих успіхів у відродженні та розвитку культурного життя у відновленому приміщенні та у селі вцілому. Опісля, глядачі, які заповнили місцевий клуб, мали змогу побачити виступи молодих талантів, творчих та аматорьких колективів, зокрема: "Лілея", "Галичанка" та Народного хору, які подарували усім присутнім чудовий настрій та незабутні враження. Маємо надію, що відновлений Народний дім стане центром культурно-громадського життя Сорік-Львівських, у якому будуть збиратися діти, молодь, старше покоління людей, і де завжди буде лунати українське слово, українська пісня, і буде розвиватися  українська культура!