З Днем незалежності!

Дата: 24.08.2019 09:40

Від душі вітаємо Вас зі знаменною датою – Днем Незалежності України!  З тих пір, як була проголошена незалежність, наша країна пройшла декілька етапів духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції і духовність нашого народу. Хотілося б, щоб з кожним роком це свято додавало всім нам наснаги і впевненості в нашому майбутньому. Бажаємо миру і злагоди у Ваших родинах, міцного здоров'я, щастя і благополуччя та Божої опіки над всіма Вами та над нашою ненькою Україною! Зі святом, дорогі українці!

З повагою,

Сільський голова Мурованської ОТГ                                                                                Зіновій Петрух