З Днем народження, Христино Михайлівно!

Дата: 26.06.2019 09:26

Сьогодні 26 червня святкує День народження спеціаліст І-категорії відділу бухгалтерського обліку, фінансів та звітності - Шай Христина Михайлівна. Від усього колективу Мурованської сільської ради, депутатів та виконавчого комітету вітаємо Вас зі святом. В цей радісний і світлий день хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!