З Днем державної служби!

Дата: 23.06.2019 12:13

Шановні державні службовці! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем державної служби України! Хай кожному державному службовцю в цей день висловлюють подяку за скромну, але вкрай необхідну і клопітку працю! Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови міцного та щасливого громадянського суспільства. Бажаємо Вам невичерпних сил та наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, щастя, сімейного та родинного затишку, добробуту та процвітання!

З повагою,
голова Мурованської сільської ради ОТГ                                                                                      Зіновій Петрух