З Днем народження, Романе Романовичу!

Дата: 19.06.2019 10:39

Сьогодні 19 червня святкує День народження депутат виборчого округу №4 - Лига Роман Романович. Депутатський корпус, виконавчий комітет та працівники Мурованської сільської ради ОТГ вітають Вас  зі святом. Бажаємо міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ. Нехай справи будуть благородними, рішення – мудрими, думки – високими, а почуття – чистими та щирими! Нехай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям, сяє усмішками оточуючих людей. Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає.