З Днем медичного працівника!

Дата: 16.06.2019 09:13

Цьогоріч 16 червня своє професійне свято відзначають працівники галузі охорони здоров’я України. Ця дата – привід висловити найщиріші слова вдячності усім причетним до медицини за самовіддану працю та за щоденну готовність допомагати людям.

Ваша місія – важка й складна, але така необхідна. Медична професія вимагає повної віддачі сил, високого професіоналізму, постійної ініціативи, відповідальності, залізної витримки. Своєю турботою, добротою, чуйністю саме ви вселяєте в людей віру та надію на одужання, впевненість у завтрашньому дні. Ви лікуєте не тільки тіла, а й душі, даруючи радість життя!

Тож нехай ваша робота завжди буде тільки в радість, а вдячність людей, яким ви допомогли, не знає меж! Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, щастя й достатку вашим родинам, сімейного затишку та благополуччя!